Speedminton® obíhá svět!

Myšlenka pro hru "Speedminton" se narodila v Berlíně. Na začátku to hrálo jen pár lidí v místních parcích. Nicméně po pár letech to začali hrát a milovat lidé po celém světě! V roce 2013 se sešli hráči z 52 zemí aby si poměřili síly na druhém Mistrovství světa ISBO Spedminton®! Dneska Speedminton® hrají pěti kontinentech!

[WWW.SPEEDMINTON.COM]

Speedminton® - Original

Firma Speedminton® si je vědoma své odpovědnosti vůči společnosti. Jako zaměstnavatel a výrobce klademe důraz na férové zacházení s našimi zaměstnanci a na kvalitní produkci s minimální zátěží životního prostředí. Vysokou kvalitu produktů firmy Speedminton® a výrobního procesu podle norem a nařízení REACH prověřilo a dosvědčilo několik nezávislých institutů.

Mnoho našich sad je baleno v podniku zaměstnávajícím handicapované osoby „Lebenshilfewerk Mittleres Erzgebirge e.V.“.

Náš „zlatý hřeb“ - Speeder® Vyrobeno v Německu

Celosvětově patentovaný míček Speedminton® se nazývá Speeder®. Míčky (speeders) jsou jediné košíčky pro Crossminton / Speed Badminton, které nejsou vyráběny v Číně, ale 100% jsou vyráběny v Sasku, v Německu, za použití pouze špičkových švýcarských syntetických materiálů a dalších recyklovatelných materiálů. Speeder® je jediný košíček certifikovaný ICO (International Crossminton Organisation) a je výhradně používán na všech soutěžích ICO po celém světě.

Díky pozměněné délce a hmotnosti se Speeder® otáčí, zatímco se pohybuje vzduchem. Výsledek: Odolnost proti poryvům větru a přesnost! Pouze Speedminton® Speeder® vám umožní hrát i za tmy. Použitím míčku se svítící tyčinkou Speedlight a NOČNÍHO míčku typu Speeder® si posvítíte i ve tmě a užijete si zábavy až 3 hodiny.

Per Hjalmarson, Vítěz Mistrovství světa a Evropy,
“The Speedminton® Speeder® je jediným míčkem, který lze použít při soutěžích v Speed Badmintonu, a který dokonce dokáže přežít mé servisy 250km/h!”

Rene Lewicki, Prezident ICO
“Speeder® od firmy Speedminton® je jediný míček pro Speed Badminton, který je vyráběn mimo Čínu. Tím, že se vyrábí v Evropě, je výjimečně kvalitní a tudíž velmi žádaný.”

Rakety

Díky neustálým inovacím, mnohaletým zkušenostem, vlastnímu procesu kontroly kvality ve výrobě a používání schválených kvalitních materiálů je zajištěno, že pro tento rychlý a vzrušující sport poskytujeme pouze ty nejlepší rakety! Častým testováním našich výrobků je zaručeno, že při výrobě vybavení a příslušenství Speedminton® jsou používány pouze materiály certifikované EU.

Náš vlastní proces kontroly kvality výroby v Číně zajišťuje solidní pracovní podmínky a minimální zátěž životního prostředí. To jsou všechny důvody, proč více než 90% všech mezinárodních profesionálů spoléhá na vybavení a příslušenství Speedminton®.

Vyberte si kvalitu, pokud se jedná o sportovní vybavení, a připojte se k 10 milionům zákazníků po celém světě, kteří již používají a důvěřují našemu vybavení, pokud hrají nejrychlejší a nejzábavnější raketovou hru na světě!