Speedminton®

Společnost Speedminton GmbH, založená v roce 2002, dala světu nový sport: Crossminton / Speed Badminton! Díky svým jednoduchým pravidlům je tento sport přitažlivý pro tvrdé hráče i pro rekreační sportovce – pro kohokoliv, kdo dokáže udržet raketu! Ať již jako soutěžní nebo volnočasová disciplína: Crossminton / Speed Badminton je hra bez jakýchkoliv limitů.

Společnost Speedminton® vyrábí špičkové vybavení pro Crossminton / Speed Badminton z nejlepších materiálů: rakety hliníkové nebo z uhlíkových vláken, patentované Speeder® herní hřiště a další vybavení - vše, co potřebujete, abyste si mohli zahrát na pláži, v parcích nebo na ulici. Nejsou potřeba žádné sítě! Hrajte kdekoliv a kdykoliv!

Krátké historické shrnutí

V roce 2001 se v berlínské čtvrti Kreuzberg začali scházet první hráči, kteří byli nadšeni rychlejší badmintonovou hrou s míčky odolnějšími proti větrným poryvům. Někteří z nich založili malou společnost Speedminton GmbH, která dokázala přenést svoji myšlenku a vytvořit zcela nový sport - Speed Badminton - a vyvinout vhodné produkty pro tento sport během pouhých pěti let. Společnost Speedminton® začala uvádět na trh své první herní sady v roce 2005 a od té doby neustále roste. Dne 1.1.2016 byl tento druh sportu oficiálně přejmenován na Crossminton.

Díky partnerství s ISBO a špičkovými atlety dostala společnost Speedminton® příležitost zlepšit kvalitu jí vyráběných produktů. S 80% podílem na trhu je Speedminton® světovým lídrem na trhu vybavení pro Crossminton / Speed Badminton. Na podporu rozvoje sportu sponzoruje Speedminton® různé organizace Crossminton / Speed Badminton po celém světě. V roce 2011 se v Berlíně konalo první mistrovství světa ISBO Speedminton®.

Crossminton / Speed Badminton dobývá svět. Více než 2,5 milionů rekreačních hráčů, z nichž většina je v Evropě. Ale také v Austrálii, na Mauriciu a v Brazílii můžete hrát Speedminton®. V roce 2012 byla v Kalifornii založena společnost Speedminton® Sporting Goods Inc.

Speedminton GmbH (Hauptsitz)

Trachenbergring 85
12249 Berlin
Deutschland

Tel.: 0049 (30) 69 56 77 40
Fax: 0049 (30) 69 56 77 41
Email: info-garbage-@-garbage-speedminton-garbage-.-garbage-com