Jsme pyšní, že můžeme představit nejlepší hráče Crossmintonu na světě jako členy Team Speedminton®:

Lori Skerl

Narození: 18.10.2001

Bydliště: Sevnica

Národnost: Slovinsko

Raketa: PHANTOM

Klub: Krosmintonski klub Radece

Úspěchy: 2st Place U18 World Championship 2017, 1st Place U18 European Championship 2016, 1st Place U14 World Championship 2015

Povolání: Studentka Managment turistiky

 

Nika Miškulin

Narození: 03.11.2001

Bydliště: Zagreb

Národnost: Chorvatsko

Raketa: BLADE

Klub: Kroatisch Crossminton team

Úspěchy: 1st Place U18 World Championships 2018, 1st Place U18 German Open 2018

Povolání: Student

Eliška Andrlová

Narození: 24.05.2000

Bydliště: Pardubice

Národnost: Česká republika

Raketa: BLADE

Klub: Crossminton Pardubice

Úspěchy: 1st Place European Championship 2018, 1st Place U18 World Championship 2017 (Single & Double), 1st Place Nation Championship Czech Republic 2017

Povolání: Student

Maciej Filipowicz

Narození: 12.03.2001

Bydliště: Mrzezyno

Národnost: Polsko

Raketa: BLADE

Klub: UKS Kapitan Navi Mrzezyno

Úspěchy: 2nd Place U18 European Championship 2018 (Single and Double), 1st Place Polish Championship 2017

Povolání: Student

Jaša Jovan

Narození: 10.10.1999

Bydliště: Trbovlje

Národnost: Slovinsko

Raketa: BLADE

Klub: SD Speed Trbovlje

Úspěchy: 1st Place U18 World Championship 2017, 2nd Place Croatian Open 2018

Povolání: Student

Per Hjalmarson

Narození: 25.10.1982

Bydliště: Göteborg

Národnost: Švédsko

Raketa: BLADE

Klub: 7H Speeders

Úspěchy: 1e plaats Wereldkampioenschap 2011 & 2015, 1e plaats Europees Kampioenschap 2008, 2009, 2012 & 2014

Povolání: IT Business konzultant

Náš Speedminton® All-Star Tým

Jasmina Keber

Narození: 26.11.1988

Bydliště: Sevnica

Národnost: Sloveense

Raketa: PHANTOM

Klub: Krosmintonski klub Radece

Úspěchy: 1st Place World Championship 2013 & 2015, 1st Place European Championship 2012 & 2014


Povolání: Student (Master) Sport-Management

Melker Ekberg

Narození: 28.03.1980

Bydliště: Kinna

Národnost: Švédsko

Raketa: BLADE

Klub: 7H Speeders

Úspěchy: 2nd Place World Championship 2011, 1st Place World Championship 2015 (Mixed Double), 1st Place European Championship 2016 (Mixed Double)

Povolání: Tenisový trenér - Tennis Club Varbergs